Pogoda jutro Pogoda Poznań
-1-9
Programista C#
dodano: 13.02.2018 g. 14.01
odsłon ogłoszenia: 65
zakładka
1 PLN
gallery
Informatyka, IT, Telekomunikacja
HR Kadry Sp. z o.o. która figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 16067, to zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników. Zajmujemy się zarówno rekrutacją stałą, jak i pracą tymczasową.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Programista C
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: PRG/01/2018

Obowiązki:
rozwój i utrzymanie własnego systemu do ewidencji czasu pracy
planowanie i przewidywanie czasu wykonania zlecenia
wsparcie użytkowników

Wymagania:
absolwent/student zaoczny szkół wyższych o profilu informatycznym lub pokrewnym,
bardzo dobra znajomość języka C+
bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych MS SQL i języka SQL
dobra znajomość XML
dodatkowym atutem będzie dobra znajomość kontrolek DevExpress
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
umiejętność analitycznego myślenia
komunikatywność

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę
pracę od poniedziałku do piątku,
pracę w stabilnej firmie,
wynagrodzenie podstawowe + premie dostosowane do doświadczenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczanie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych)”.

przedstawiciel@hrkadry.eu