Reklama
Reklama

Zdaj maturę na sto procent razem z ProfiLingua

Chcesz się perfekcyjnie przygotować do najważniejszego egzaminu w życiu, usystematyzować swoją wiedzę i nie stresować na maturze lub egzaminie ósmoklasisty? Wystarczy, że przyjdziesz na kursy przygotowawcze do matury oraz kursy językowe do ProfiLingua.

Kursy językowe maturalne

Nie chcesz się stresować, że nie przyswoiłeś potrzebnego na maturze materiału? Potrzebujesz powtórki i pomocy w nauce języka obcego lub matematyki? Teraz to możliwe i to pod jednym adresem ProfilLingua. Z nami możesz się przygotować do egzaminu na poziomach podstawowym i rozszerzonym pod okiem wykwalifikowanej kadry lektorów.

Kursy języków obcych w ProfilLingua są prowadzone na trzech poziomach: dla początkujących, średnio zaawansowanych oraz dla zaawansowanych. Dzięki temu tempo nauki idealnie jest dostosowane do słuchacza, który dzięki tym zajęciom doskonale poradzi sobie z egzaminem zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Dzięki twojej nauce w ProfilLingua: uporządkujesz swoją wiedzę i nauczysz się wszystkich zagadnień maturalnych, ale także zobaczysz, w jaki sposób pracować z arkuszem. To czy będziesz pracować w trybie: intensywnym, indywidualnym czy grupowym w naszej szkole zależy tylko od ciebie.

W szkole panuje wyjątkowa atmosfera! Czuję, że lektor do każdego podchodzi indywidualnie, a moje postępy monitorowane są na bieżąco- mówi nasz kursant Pan Maciej. Takie słowa pokazują, dlaczego warto wybrać właśnie ProfilLingua.

Kursy językowe dla młodzieży

Wybierasz się do obcego państwa i chcesz nauczyć się danego języka?

Wystarczy, że rozpoczniesz naukę w ProfilLingua. W czasie zajęć dowiesz się jak korzystać w praktyce z danego języka. Masz możliwość także usystematyzować swoją wiedzę, co z pewnością bardzo szybko przełoży się na twoje umiejętności.W ProfilLingua nie zależnie od twojego wieku masz szansę poznać wiele języków, wykorzystując przy tym nowoczesne metody nauczania.

Sprawdź nas:
https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/maturalne
https://www.facebook.com/ProfiLinguaPoznan/?ref=bookmarks
www.profi-lingua.pl

Poznań Centrum
ul. 27 Grudnia 17/19
tel. 61/ 851 00 62

Poznań Winogrady
ul.Słowiańska 55c
tel. 726 410 080

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
14.43 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro