Reklama
Reklama

Galeria Malta rozbudowuje ofertę sportową. Do portfolio centrum dołączy Martes Sport

Galeria Malta konsekwentnie realizuje nową strategię rozwoju centrum i wdraża coraz bardziej widoczne zmiany. Dzięki swojemu położeniu oraz poszerzonej ofercie, adresowanej do rodzin, wzbogaci zakupowo-rozrywkową mapę Poznania.

Współpraca nawiązana z Martes Sport podkreśla obrany przez Galerię Malta kierunek rozwoju. To miejsce przyjazne, otwierające się na otoczenie, żyjące w harmonii z tym, co znajduje się dookoła. Bliskość Jeziora Maltańskiego, sprzyja aktywnej rozrywce na łonie natury. Oferta Martes Sport z pewnością zainteresuje okolicznych mieszkańców, uprawiających wszelkiego rodzaju sporty.

Nowa strategia rozwoju Malty odpowiada na oczekiwania ludzi, którzy poszukują wyjątkowego miejsca w Poznaniu. Miejsca z atrakcyjną ofertą handlową, ale również rozrywkową, gdzie można miło spędzić czas w przerwie między zakupami czy w niedziele wolne od handlu. Zapoczątkowane zmiany są już widoczne. Pierwsze piętro galerii jest przygotowywane pod remodeling, a na terenie centrum pojawiają się nowi najemcy. W Galerii Malta otworzył się Lider Plac Zabaw ze swoim konceptem kreatywnym, do portfolio galerii wkrótce dołączy też sklep sieci Pepco.

Martes Sport to sieć ponad 300 sklepów z odzieżą sportową dla ludzi ceniących komfort, swobodę i wysoką jakość produktów. Znana marka z setkami tysięcy zadowolonych klientów, ceniących bogatą ofertę produktów sportowych w atrakcyjnych cenach: asortyment dla kobiet, mężczyzn i dzieci, jak również akcesoria i sprzęt sportowy, w tym: plecaki turystyczne, buty trekkingowe, rowery, namioty, akcesoria na fitness i siłownię czy do pływania. Dla zapewnienia maksymalnej wygody klientów, sklep będzie zlokalizowany na parterze, blisko wejścia i zajmie powierzchnię ponad 1200 mkw.

"Na lokalizacje naszych sklepów wybieramy destynacje handlowe o dogodnym położeniu, które charakteryzują się ofertą dopasowaną do potrzeb zarówno indywidualnych klientów oraz całych rodzin. Oferta Martes Sport skierowana jest do klientów wymagających, przywiązujących dużą wagę do marki i jakości. Trafia w gusta zarówno wytrawnych sportowców, jak i tych, którzy dopiero szukają odpowiedniej dla siebie dyscypliny. Cieszymy się ze współpracy nawiązanej z Galerią Malta w Poznaniu. To dobrze ulokowane centrum z ogromnym potencjałem. Okolica jeziora maltańskiego sprzyja uprawianiu licznych sportów: od biegania przez jazdę na rowerze, rolki czy sporty wodne - wierzę, że klienci Malty będą zainteresowani tego typu asortymentem jaki zapewnia właśnie Martes Sport" - komentuje przedstawiciel Martes Sport.

"Martes Sport jako jeden z największych w kraju producentów i dystrybutorów odzieży oraz sprzętu sportowego, idealnie wpisuje się w naszą strategię rozwoju i wdrażanych zmian. Cieszę się, że klienci Galerii Malta już wkrótce będą mogli skorzystać z bogatej oferty najemcy, który posiada produkty i sprzęt renomowanych marek, m.in.: Hi-Tec, Nike Accessories, Elbrus, IQ, AquaWave czy Magnum. Jestem przekonany, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno fani sportów letnich, jak i zimowych." - dodaje Polański.

Galeria Malta

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w Poznaniu, zarządzane przez Sierra Balmain. Na 54 000 m² powierzchni handlowej gromadzi sklepy i punkty usługowe z wielu branż i segmentów, w tym znane i lubiane marki modowe, takie jak TK Maxx, CCC, H&M, New Yorker, a wkrótce także Pepco. W ofercie Galerii dominują polskie i zagraniczne marki z segmentu mid-mass market i premium.

Centrum wyróżnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych poznańskiej Malty, strefa restauracyjna z widokiem na Jezioro Maltańskie oraz bogata oferta sportowo-rozrywkowa. W Galerii Malta swoje miejsce znalazły: całkowicie zmodernizowane 10-salowe Multikino z ekranami premium, największy w Poznaniu klub squasha, dwa escape room’y, Poznańska Szkoła Akrobatyki, klub fitness i Lider Plac Zabaw. Ofertę centrum uzupełni niebawem operator medyczny - enel-med.

Zmiany zachodzące w Galerii Malta mają na celu wypracowanie nowego formatu miejsca, gdzie dotychczasowe funkcje centrum harmonijnie łączą się z zaletami unikalnego położenia obiektu nad Maltą. Wypoczynek, rozrywka, wspólne spędzanie czasu to wartości niezwykle ważne dla Klientów Galerii Malta.

Sierra Balmain

Sierra Balmain jest niezależną firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych, koncentrującą się na obszarze Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje swoim klientom pełen wachlarz usług w ramach rynku nieruchomości komercyjnych, obejmując swym zakresem nieruchomości biurowe, przemysłowe oraz obiekty handlowe, zarządzanie nieruchomościami, jak i doradztwo w zakresie transakcji na rynku inwestycyjnym.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
14.43 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro