Reklama
Reklama

Jak wybrać dobry klub fitness?

Dobry klub fitness i jego wybór nie jest prostym zadaniem. Stają przed nim zarówno stali bywalcy siłowni jak i początkujący atleci oraz osoby pragnące wrócić po dłuższym czasie do aktywności sportowej.

Każda z tych osób szuka zupełnie innych wrażeń w klubie fitness i zwraca uwagę na inne elementy. Dla klubowiczów fitness i siłowni jednymi z najważniejszych elementów przy dokonywaniu wyboru dobrego klubu jest przede wszystkim:
- niska cena za karnet na siłownię,
- wysoka jakość sprzętu fitness,
- łatwość rezygnacji z siłowni,
- możliwość ćwiczenia w wybranych godzinach,
- czystość w klubie fitness.

Gdzie pójść na siłownię

Istotnym elementem branym pod uwagę przy wyborze klubu fitness w Poznaniu jest jego lokalizacja. Jako klienci siłowni mamy wybór pomiędzy klubami znajdującymi się blisko naszego miejsca zamieszkania. Just Gym w Poznaniu jest odpowiednią lokalizacją klubu dla mieszkańców szukających zajęć fitness na Ratajach, Franowie, w Szczepankowie oraz Borówcu, Kamionkach, Robakowie czy Kórniku. Osoby dojeżdżające do pracy do Poznania, uznają lokalizacje klubu również za atrakcyjną. Dojazd do pracy i szukanie siłowni w okolicach ronda Rataje, ronda Starołęka, kieruje do siłowni otwartej całą dobę.

Czy warto skorzystać z oferty trenera personalnego

Oprócz zastanawiania się nad tym gdzie pójść na siłownie w Poznaniu, stajemy przed wyborem naszego celu. Celem uczęszczania do klubu może być pytanie o to jak schudnąć, jak wyrzeźbić szybko swoje ciało ale również pytanie o to jak zrobić formę życia. W Just GYM Poznań można skorzystać z ogólnodostępnych planów treningów, dzięki którym można bez żadnych problemów korzystać z siłowni otwartej całą dobę w Poznaniu. Możesz również poprosić o pomoc trenera personalnego. Treningi osobiste pod okiem doświadczonego trenera pozwalają skupić się na naszych słabościach i dobrać trening indywidualnie.

Klub Just GYM jest otwarty całą dobę 24/7/365 i to pozwala ćwiczyć w takich godzinach jakie są dla Ciebie najlepsze. Można również uczestniczyć w zajęciach Tabata, Zumba, Pilates lub Pump. W ramach karnetu OPEN za 69 zł siłownia oraz zajęcia fitness. Sprawdź co zyskujesz kupując KARNET w Just GYM

Just GYM Poznań
Centrum Handlowe M1
61-285 Poznań
ul. Szwajcarska 14
tel. +48 577 660 720
email: poznan.szwajcarska@justgym.pl
www.justgym.pl
www.facebook.com/justgympzn/

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
14.43 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro