Reklama
Reklama

Gigantyczne korki w Poznaniu. Autobusy spóźniają się nawet 30-40 minut

fot. Czytelnik

Trudna sytuacja jest niemal w całym mieście.

Co takiego wydarzyło się dziś na mieście, że cała zachodnia część miasta zakorkowana? Stoi Niestachowska do centrum już od ulicy Juraszów, zakorkowała się cała Wojska Polskiego, Maczka, Piątkowska, Mieszka I, AL. Solidarności, Dojazd - ogólnie wszystkie główne drogi w rejonie - pisze nasz Czytelnik. Przypomnijmy, że powodem utrudnień jest po części awaria rogatek na przejeździe kolejowym na ul. Golęcińskiej. Pisaliśmy o tym tutaj.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Dietetyka.
REKLAMA

O ogromnych utrudnieniach informują nas też kierowcy poruszający się w okolicach Kaponiery. Dziś rozpoczął się II etap prac - naprawa nawierzchni drogowej torowiska na ulicy Roosevelta od mostu Dworcowego do ronda Kaponiera wraz ze skrzyżowaniem ulic Roosevelta i Bukowskiej (węzeł Bałtyk). Szczegóły tutaj.

Czytelnicy informują nas też o ogromnych korkach na Ratajach po przebudowie ronda Żegrze a także na ul. Bolesława Krzywoustego. Ogromne korki w stronę wjazdu na A2, korek zaczyna się już od FRANOWA.... od strony Kórnika nie jest nic lepiej - pisze jeden z kierowców.

MPK potwierdza, że poruszanie się dziś po mieście nie jest łatwe. Przez dzisiejszą sytuację w mieście notujemy dość spore opóźnienia autobusów - rzędu nawet 30-40 minut - mówi nam kierownik ruchu CNR MPK. Niceo lepiej sytuacja wygląda jeśli chodzi o tramwaje. Największe utrudnienia tramwajowe mieliśmy na Starołęce, gdzie doszło do zderzenia samochodu z tramwajem linii nr 13. Ruch wznowiono już w obu kierunkach - dodaje.

Sytuację na bieżąco śledzić można tutaj.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
10℃
Poziom opadów:
0.8 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
13.04 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro