Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 3
Reklama

Wyczekiwana premiera. Nowość na Dębcu

REKLAMA
piątek, 15.03.2019 r.
godz. 07.30
REKLAMA | piątek, 15.03.2019 r., godz. 07.30
Wyczekiwana premiera. Nowość na Dębcu

137 różnorodnych mieszkań, panoramiczny widok na Poznań, duże ogródki na parterze. Do tego Lasek Dębiecki i park tuż za rogiem. A wszystko to na rodzinnym osiedlu w odległości 10 minut od centrum. To tylko niektóre zalety nowego Red Parku.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
18°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1014 hPa

RED Development premierowo zaprezentował wyczekiwany przez wielu nowy etap Red Parku na Zielonym Dębcu. Będzie to czwarty i zarazem ostatni 13-piętrowy budynek na tym rodzinnym osiedlu. - Zdecydowaliśmy się powiększyć Red Park z uwagi na potrzeby poznaniaków, którzy cenią życie na spokojnych i zielonych osiedlach, dobrze skomunikowanych z centrum. Poprzednie etapy cieszyły się powodzeniem i zaufaniem. Dla naszych klientów niebagatelne znaczenie mają rekomendacje rodziny i znajomych. Prawie co trzecie mieszkanie sprzedajemy z polecenia. Największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania położone wysoko – informuje Roma Peczyńska, marketing manager Red Park.

Roma Peczyńska zaznacza, że warto zarezerwować mieszkanie jak najwcześniej, gdy ceny są najbardziej korzystne, a wybór największy. Na zainteresowanych czeka oferta specjalna na mieszkania w przedsprzedaży. Pierwsi klienci mogą liczyć na promocje. Wybór rzeczywiście jest spory. W czwartym budynku znajdzie się 137 zróżnicowanych mieszkań:

- 2-pokojowe, 3-pokojowe i 4-pokojowe,

- możliwość łączenia mieszkań,

- na parterze ogródki o pow. do 260 mkw.,

- wyżej wszystkie mieszkania z balkonami, loggiami lub tarasami, z których rozlega się nieograniczony widok na panoramę Poznania,

- wysokość wybranych mieszkań – 3 m.

Oprócz tego w ofercie są jeszcze mieszkania z wyposażeniem łazienki w cenie w trzecim budynku. Odbiór kluczy w tym etapie inwestycji zaplanowano na lato 2019 r.  

Budynki Red Parku posiadają nowoczesne windy, wózkownie i komórki lokatorskie. Na zmotoryzowanych czekają miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Całe osiedle jest chronione i monitorowane. Wokół Red Parku są tereny rekreacyjne (Lasek Dębiecki, park), drogi rowerowe, przedszkola, szkoły, sklepy, galeria handlowa i ryneczek. – W sąsiedztwie znajduje się wszystko, czego potrzeba do życia. Dębiec to znakomite miejsce dla każdego, niezależnie od wieku czy liczebności rodziny. Mieszka się tu bardzo przyjemnie, a sam Red Park to bezpieczne, rodzinne osiedle, które cenią także młode pary i inwestorzy – dodaje Roma Peczyńska. Budowa rozpocznie się niebawem.

Więcej szczegółów na stronie: http://www.redpark.pl/lp/

Reklama