Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
-2 -7
Reklama

Wydział Historyczny na Morasku ostrzelany z wiatrówki? Policja: prowadzimy postępowanie w tej sprawie

BS
środa, 16.05.2018 r.
godz. 16.30
BS | środa, 16.05.2018 r., godz. 16.30
Wydział Historyczny na Morasku ostrzelany z wiatrówki? Policja: prowadzimy postępowanie w tej sprawie
fot. Wydział Historyczny/UAM

W ostatnim czasie budynek Wydziału Historycznego na Morasku został kilkukrotnie ostrzelany z wiatrówki. Sprawą zajmuje się poznańska policja.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1015 hPa
JUTRO
pogoda
-2°C 1008 hPa
POJUTRZE
pogoda
-3°C 1012 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

O zdarzeniach, do których w ostatnim czasie miało dojść na terenie Moraska, poinformowała nasza czytelniczka. Z jej relacji wynika, że budynek Wydziału Historycznego został trzykrotnie ostrzelany z wiatrówki. Uszkodzone zostały miedzy innymi szyby w bibliotece oraz pokojach lektorów. Informacje o zdarzeniu potwierdza poznańska policja - Rzeczywiście policjanci z Komisariatu Poznań Północ zostali powiadomieni o kilku przypadkach uszkodzenia budynku Wydziału Historycznego, a pozostawione ślady wskazują, że mogło dojść do ostrzału z broni pneumatycznej. Wszczęte zostało postępowanie w tej sprawie - informuje Iwona Liszczyńska z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

Biuro prasowe jednocześnie apeluje do ewentualnych świadków lub osób posiadających informacje o tym zdarzeniu o kontakt z policjantami. Informacje można przekazywać osobiście w komisariacie na os. Jana III Sobieskiego 115 lub telefonicznie pod numerami 61 84 146 11 lub 997.

Reklama