Reklama
Reklama

270 pizz dla studentów poznańskiego akademika zamkniętych na kwarantannie

fot. materiały prasowe

Największa dostawa pizzy w historii Poznania.

Już w ubiegłym tygodniu pisaliśmy o tym, że jeden z potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w Poznaniu to zagraniczny student mieszkający w prywatnym akademiku Polonez. Ze względu na to, że potwierdzono u niego zakażenie, kwarantanną objęto wszystkich studentów akademika. Przez dwa tygodnie nie mogą opuszczać budynku, a nawet swoich pokoi.

Nowość: Serwis Renault i Dacia "door to door". Ozonowanie pojazdu gratis. Wystarczy zadzwonić 798 828 814. Auto Compol zaprasza
REKLAMA

Pomóc studentom "uwięzionym" w obiekcie postanowił serwis dostarczający jedzenie zamówione online - glodny.pl. - To była największa dostawa pizzy w Poznaniu! Kupiliśmy i dostarczyliśmy w prezencie 270 pizz dla studentów z akademika Student Depot Polonez, który został objęty kwarantanną na okres dwóch tygodni. Poznańskie pizzerie przygotowały przepyszne placki, a wszystko punktualnie o 18:30 powędrowało do studentów - wyjaśnia portal.

Studenci dostali nie tylko pizzę, ale też napoje i ciastka od restauracji współpracujących z inicjatorami akcji. - Cudownie jest współpracować z restauracjami, które nawet podczas kryzysu nie odmawiają pomocy - podsumowują pomysłodawcy.


Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Na drogach może być ślisko! IMGW ostrzega przed oblodzeniem
6℃
-4℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
7.87 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro