Pogoda jutro Pogoda Poznań
30
W tym dniu brak wydarzeń
zakładka
POD NASZYM PATRONATEM
event
Od 22 października do 31 grudnia w Galerii Łaziennej odbywać się będzie wystawa Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. To prace artystów, członków rady programowej galerii. Hanna Głowacka, Stanisław Maciaszczyk, Wojciech Gorączniak i Grzegorz Nowicki zaprezentują dzieła na pozór niepowiązane żadną wspólną ideą.
event
27 grudnia o 19.00 w Auli UAM odbędzie się Słowicze kolędowanie. Chór Chłopięcy i Męski Filharmonii Poznańskiej Poznańskie Słowiki wykona najpiękniejsze kolędy w towarzystwie Hanny Banaszak.
event
29 grudnia o 18.00 w Auli UAM odbędzie się Koncert marszałkowski w 100. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. W programie m.in. pieśni Powstania Wielkopolskiego, w aranżacjach na chór a cappella, a także Symfonia Wielkopolska 1918.
event
6 stycznia o 15.00 i 18.00 w Teatrze Muzycznym niezwykłe widowisko Champions of Illusion. Międzynarodowa grupa iluzjonistów zrzeszająca kilkudziesięciu artystów z całego świata zaprezentuje interaktywne show, w trakcie którego triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora będą na wyciągnięcie ręki.
event
6 stycznia o 18.00 w Auli UAM odbędzie się koncert „Czardasz kontra walc”, w którym królować będą ogniste czardasze, ale także przeboje cygańskie i żydowskie. Tradycyjnie nie zabraknie walców wiedeńskich.
event
10 i 11 stycznia w Auli Artis odbędzie się poznańska premiera spektaklu „Zapiski z wygnania” w adaptacji Magdy Umer i Krystyny Jandy. To sztuka uboga w formę, ale bogata w poruszającą treść. Na scenie Krystyna Janda.
event
30 stycznia o 19.30 w Auli UAM odbędzie się kolejny Speaking concert, tym razem poświęcony Gioachino Rossiniemu. W trakcie wieczoru przedstawionych zostanie wiele nieznanych okoliczności dotyczących życia kompozytora oraz jednego z jego arcydzieł – opery „Cyrulik Sewilski”.
event
2 lutego o 19.00 w Hali Arena odbędzie się Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej (Visual Concert) z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata. Najpiękniejsze utwory z filmów zaprezentuje 80-osobowy zespół orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra oraz Chóru Akademickiego UAM.
event
13 kwietnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich wystąpi Alan Walker - norweski artysta, który udostępniając swoją muzykę w sieci przykuł uwagę prestiżowych producentów i wytwórni. Singiel „Faded” ma prawie 2 miliardy wyświetleń na Youtube, a wydany w 2017 roku „The Spectre” prawie 350 milionów odtworzeń.
1 mln 336 tysięcy czytelników
nr 1 w Poznaniu
100% poznański kapitał
Witold Kundzewicz
redaktor naczelny
Kasia Żurowska
redaktor prowadzący
Joanna Wachowska, Bartosz Stańda, Szymon Kaczmarek, Szymon Woźniak
redakcja
Tomasz Płuciennik
IT