Pogoda jutro Pogoda Poznań
2412
Newsletter

newsletter

Nasz portal specjalnie dla Państwa przygotowuje 2 newslettery. Pierwszy to e-gazeta, która pod postacią e-maila codziennie rano poinformuje o najświeższych informacjach z Poznania. Druga to newsletter kulturalny - rozsyłany w każdy czwartek spis wszystkich najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Poznaniu. Jeśli chcesz otrzymywać od nas, regularne przesyłki, wystarczy że podasz swój e-mail poniżej.

Dodatkowa atrakcją dostępną tylko dla adresatów naszego newslettera są liczne konkursy z zaproszeniami na koncerty i imprezy nad którymi epoznan.pl sprawuje patronat medialny.

E-mail
Codzienna e-gazeta
okazje.epoznan.pl
Informator kulturalny
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Reklamowo-Promocyjną sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-144 Poznań, ul. Bolesława Krzywoustego 72), zwaną dalej "ARP", w celu świadczenia przez ARP usług oraz w celach marketingowych związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa spółki ARP (w tym serwisu epoznan.pl), a także świadczeniem usług przez ARP.
  Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Agencję Reklamowo-Promocyjną sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej (np. za pośrednictwem poczty elektronicznej), informacji handlowych w rozumieniu przepisu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002, nr 144, poz. 1204 ze zm.).
*Akceptuję regulamin forum serwisu epoznan.pl oraz oświadczam, iż zapoznałem się z jego postanowieniami.